Pedagógusaink

 

prehodaeva-0697
Prehodáné Nagy Éva

IGAZGATÓ
matematika, fizika

igazgato@verka.hu

szaboeva
Szabó Éva

IGAZGATÓHELYETTES
matematika

szabo.eva@verka.hu

csajkovszkimarianna-0687
Csajkovszki Marianna

angol nyelv

csajkovszki.marianna@verka.hu

deejudit
Deé Judit

német nyelv

dee.judit@verka.hu

evaangela
Éva Angéla

fizika, kémia

eva.angela@verka.hu

godrizsuzska-0145
Gödri Zsuzsanna

OSZTÁLYFŐNÖK 9.B
angol nyelv, magyar nyelv és irodalom

godri.zsuzsanna@verka.hu

17-05-19-2283-1
Helembai Erzsébet

francia nyelv, hittan

helembai.erzsebet@verka.hu

hollaigabor-1183
Hollai Gábor

mozgóképkultúra és médiaismeret, informatika

hollai.gabor@verka.hu

Horváth Anna

német nyelv

horvath.anna@verka.hu

kajatiblanka-0896
Kajati Blanka

német nyelv

kajati.blanka@verka.hu

lindnerklara-9895
Lindner Gusztávné Klára

német nyelv

lindner.klara@verka.hu

dobosida-0666
Makóné Dobos Ida

magyar nyelv és irodalom

dobos.ida@verka.hu

malitinszkiszilvia-0958
Malatinszki Szilvia

földrajz

malatinszki.szilvia@verka.hu

mravikemese
Mravik Emese

matematika, kémia

mravik.emese@verka.hu

reveszmirtill
Silye Ferencné Révész Mirtill

angol nyelv

revesz.mirtill@verka.hu

sivadodavid-0627
Sivadó Dávid

angol nyelv

sivado.david@verka.hu

szabokatalin
Szabó Zoltánné Katalin

testnevelés

szabo.katalin@verka.hu

Tisóczki Beáta

angol nyelv

tisoczki.beata@verka.hu

vargairina-0676
Varga Irina

OSZTÁLYFŐNÖK 10.A
matematika, informatika

varga.irina@verka.hu

veresseneh-0877
Veress Enéh Erzsébet

rajz és vizuális kultúra

veress.eneh@verka.hu

vetlenyidavid-0613
Vetlényi Dávid

biológia

vetlenyi.david@verka.hu

voroskaroly-0722
Vörös Károly

OSZTÁLYFŐNÖK 10.B
történelem

voros.karoly@verka.hu

balogemese-5314
Wiedermanné Balog Emese

OSZTÁLYFŐNÖK 9.A
fizika, kémia

balog.emese@verka.hu

osvartbea-0710
Wirth Beáta

ének-zene

wirth.beata@verka.hu