Pedagógusaink

 

prehodaeva-0697
Prehodáné Nagy Éva

IGAZGATÓ
matematika, fizika

igazgato@verka.hu

 
Szabó Éva

IGAZGATÓHELYETTES
matematika

szabo.eva@verka.hu

 
Bédi János

OSZTÁLYFŐNÖK 9.B
magyar

bedi.janos@verka.hu

Debreiné Gajdos Piroska

matematika, informatika

deejudit
Deé Judit

német nyelv

dee.judit@verka.hu

 
Ferencz Zoltán

hittan

ferencz.zoltan@verka.hu

godrizsuzska-0145
Gödri Zsuzsanna

OSZTÁLYFŐNÖK 10.B
angol nyelv, magyar nyelv és irodalom

godri.zsuzsanna@verka.hu

Hajdú Péter

biológia

hajdu.peter@verka.hu

17-05-19-2283-1
Helembai Erzsébet

francia nyelv, hittan

helembai.erzsebet@verka.hu

hollaigabor-1183
Hollai Gábor

mozgóképkultúra és médiaismeret, informatika

hollai.gabor@verka.hu

Jaczenkó Edit

biológia

jaczenko.edit@verka.hu

kajatiblanka-0896
Kajati Blanka

német nyelv

kajati.blanka@verka.hu

 
Kliment Mónika

angol

kliment.monika@verka.hu

 
Kósáné Benke Melinda

német

benke.melinda@verka.hu

lindnerklara-9895
Lindner Gusztávné Klára

német nyelv

lindner.klara@verka.hu

dobosida-0666
Makóné Dobos Ida

OSZTÁLYFŐNÖK 11.A
magyar nyelv és irodalom

dobos.ida@verka.hu

malitinszkiszilvia-0958
Malatinszki Szilvia

földrajz

malatinszki.szilvia@verka.hu

Markolt Imre

testnevelés

markolt.imre@verka.hu

mravikemese
Mravik Emese

matematika, kémia

mravik.emese@verka.hu

Olajos Zsolt

informatika

olajos.zsolt@verka.hu

reveszmirtill
Silye Ferencné Révész Mirtill

angol nyelv

revesz.mirtill@verka.hu

Seresné Ádám Csilla

OSZTÁLYFŐNÖK 7.A
matematika, fizika

adam.csilla@verka.hu

sivadodavid-0627
Sivadó Dávid

angol nyelv

sivado.david@verka.hu

szabokatalin
Szabó Zoltánné Katalin

OSZTÁLYFŐNÖK 9.C
testnevelés

szabo.katalin@verka.hu

tisoczkibeata
Tisóczki Beáta

angol nyelv

tisoczki.beata@verka.hu

 
Ullrich Balázs

történelem

ullrich.balazs@verka.hu

veresseneh-0877
Veress Enéh Erzsébet

rajz és vizuális kultúra

veress.eneh@verka.hu

vetlenyidavid-0613
Vetlényi Dávid

biológia

vetlenyi.david@verka.hu

voroskaroly-0722
Vörös Károly

OSZTÁLYFŐNÖK 11.B
történelem

voros.karoly@verka.hu

balogemese-5314
Wiedermanné Balog Emese

OSZTÁLYFŐNÖK 10.A
fizika, kémia

balog.emese@verka.hu

osvartbea-0710
Wirth Beáta

ének-zene

wirth.beata@verka.hu

Zöld Péter

matematika, fizika

zold.peter@verka.hu

   
   
Frissítve:2019.11.30.