Pedagógusaink

 

prehodaeva-0697
Prehodáné Nagy Éva

IGAZGATÓ
matematika-fizika

igazgato@verka.hu

Szabó Éva

IGAZGATÓHELYETTES
matematika-kémia

szabo.eva@verka.hu

 
Szabó Csaba

IGAZGATÓHELYETTES
matematika-informatika

szabo.csaba@verka.hu

 
Albert Emőke

OSZTÁLYFŐNÖK 7.A
matematika, kémia

albert.emoke@verka.hu

 
Berta Tamás

informatika

berta.tamas@verka.hu

Bédi János

OSZTÁLYFŐNÖK 10.B
magyar nyelv és irodalom

bedi.janos@verka.hu

 
Cseh Andrea

OSZTÁLYFŐNÖK 9.B
magyar nyelv és irodalom

cseh.andrea@verka.hu

deejudit
Deé Judit

német nyelv

dee.judit@verka.hu

 
Füle Zsuzsanna

angol nyelv, református hittan

fule.zsuzsanna@verka.hu

godrizsuzska-0145
Gödri Zsuzsanna

OSZTÁLYFŐNÖK 11.B
angol nyelv, magyar nyelv és irodalom

godri.zsuzsanna@verka.hu

Hajdú Péter

biológia

hajdu.peter@verka.hu

17-05-19-2283-1
Helembai Erzsébet

francia nyelv, hittan

helembai.erzsebet@verka.hu

hollaigabor-1183
Hollai Gábor

mozgóképkultúra és médiaismeret, informatika

hollai.gabor@verka.hu

Jaczenkó Edit

technika és tervezés

jaczenko.edit@verka.hu

kajatiblanka-0896
Kajati Blanka

német nyelv

kajati.blanka@verka.hu

 
dr. Kenyeres Ambrusné

matematika, fizika

kenyeres.zsuzsanna@verka.hu

Kósáné Benke Melinda

német nyelv

benke.melinda@verka.hu

lindnerklara-9895
Lindner Gusztávné Klára

német nyelv

lindner.klara@verka.hu

dobosida-0666
Makóné Dobos Ida

OSZTÁLYFŐNÖK 12.A
magyar nyelv és irodalom

dobos.ida@verka.hu

malitinszkiszilvia-0958
Malatinszki Szilvia

földrajz, biológia

malatinszki.szilvia@verka.hu

Markolt Imre

OSZTÁLYFŐNÖK: 9.C
testnevelés, hittan

markolt.imre@verka.hu

mravikemese
Mravik Emese

matematika, kémia

mravik.emese@verka.hu

 
Nagyné Tatár Krisztina

angol nyelv

nagy.krisztina@verka.hu

reveszmirtill
Silye Ferencné Révész Mirtill

angol nyelv

revesz.mirtill@verka.hu

dr. Seresné Ádám Csilla

OSZTÁLYFŐNÖK 8.A
matematika-fizika, hittan

adam.csilla@verka.hu

sivadodavid-0627
Sivadó Dávid

angol nyelv

sivado.david@verka.hu

szabokatalin
Szabó Zoltánné Katalin

OSZTÁLYFŐNÖK 10.C
testnevelés

szabo.katalin@verka.hu

tisoczkibeata
Tisóczki Beáta

angol nyelv

tisoczki.beata@verka.hu

Ullrich Balázs

történelem, hittan

ullrich.balazs@verka.hu

Veress Enéh Erzsébet

rajz és vizuális kultúra

veress.eneh@verka.hu

Vetlényi Dávid

biológia

vetlenyi.david@verka.hu

voroskaroly-0722
Vörös Károly

OSZTÁLYFŐNÖK 12.B
történelem, hittan

voros.karoly@verka.hu

balogemese-5314
Wiedermanné Balog Emese

OSZTÁLYFŐNÖK 11.A
fizika, kémia

balog.emese@verka.hu

osvartbea-0710
Wirth Beáta

ének-zene, hittan

wirth.beata@verka.hu

Zöld Péter

matematika, fizika

zold.peter@verka.hu

HITOKTATÓK:
Csőri-Czinkos Gergő Tamás | református hittan
Fukk Lóránt | református hittan

fukk.lorant@verka.hu

Kovácsné Éles Edina | református hittan

eles.edina@verka.hu

Rojtos Krisztina | katolikus hittan

rojtos.krisztina@verka.hu

Rolik Róbert | katolikus hittan

rolik.robert@verka.hu

   
   
Frissítve:2020.09.18.